5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר יונה יניב
 
 
 
 
 
 
072-2593314
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי טיפול

 

פגיעות ספורט בכף היד

 
ספורטאים שעוסקים בספורט באופן יומיומי, מפעילים על היד מאמץ אדיר שמוביל לעיתים לפציעה כזו או אחרת. הדבר נכון גם אצל מתאמנים מזדמנים או חובבנים, שמבצעים תנועה לא נכונה (בעת הרמת משקולות למשל) המובילה גם היא לפגיעה.

ד"ר יונה יניב מטפלת בפגיעות הספורט הנפוצות ביותר, כגון מרפק טניס ופציעות בשורש כף היד כולל קרע רצועות או קרע של ה - TFC. לאחר בדיקה מעמיקה ויסודית של הפציעה, ד"ר יניב מאבחנת את סוגה ומתאימה טיפול שיביא לפתרון, לרבות טיפול כירורגי.
 

טראומה של היד

 
הידיים שלנו תמיד בפעולה – בעבודה מול מחשב, בעת השימוש בסמארטפון, במהלך אימון גופני, בלימה במהלך נפילה וכדומה. שימוש מאומץ ביד עלול לגרום לטראומה של היד, מה שמוביל בהמשך לכאבים בסדר גודל כזה או אחר (שיכולים להופיע באופן הדרגתי או באופן מהיר וחד), לפריקה של אחד המפרקים, לשבר באחת מעצמות היד ועוד.

ד"ר יונה יניב בודקת את תלונת המטופל, במטרה לבחון האם מקורה בטראומה של היד. בהתאם לממצאים, היא ממליצה על טיפול, כירורגי או אחר, שיביא למזור ויחזיר למטופל את איכות החיים ויכולת התנועה של היד.
 

ארתרוסקופיה של שורש כף היד

 
לעיתים כאבים בכף היד נובעים מפגיעה ברצועות או בסחוס. במידה שד"ר יונה יניב חושדת שזה אכן המקרה, ניתן לבצע ניתוח מסוג ארתרוסקופיה של שורש כף היד, שיאמת או ישלול את החשדות. שיטת ניתוח זו מאפשרת לד"ר יניב לבחון את צדו הפנימי של המפרק, וזאת בעזרת מצלמה זעירה שמוחדרת דרך חתך זעיר.
 
לחצו כאן לקביעת תור לייעוץ ולטיפול אצל ד"ר יונה יניב.
 
ארתרוסקופיה של שורש כף היד